El Blog de la Marian
Un blog dedicat a les meves aficions Rugbi, viatges, exposicions

Campió 2015/2016: Montpellier

2016 Montpellier

ER Challenge Cup

Final

Harlequins [19-26] Montpellier. Grand Stade de Lyon. 13-5-2016

Semifinals

Harlequins [30-6] Grenoble
Montpellier [22-12] Newport Gwent Dragons

Quarts de final

Gloucester Rugby [21-23] Newport Gwent Dragons
Grenoble [33-32] Connacht Rugby
Harlequins [38-30] London Irish
Sale Sharks [19-25] Montpellier

Jornada 1

Grup 3 - Harlequins [41-18] Montpellier
Grup 1 - Brive [13-9] Newcastle Falcons
Grup 5 - Edinburgh Rugby [28-10] Grenoble
Grup 1 - Enisei-STM [14-31] Connacht Rugby
Grup 3 - Rugby Calvisano [9-50] Cardiff Blues
Grup 4 - Worcester Warriors [19-3] La Rochelle
Grup 5 - London Irish [48-10] Agen
Grup 4 - Gloucester Rugby [23-10] Zebre Rugby
Grup 2 - Newport Gwent Dragons [30-12] Sale Sharks
Grup 2 - Pau [21-30] Castres Olympique

Jornada 2

Grup 3 - Cardiff Blues [20-32] Harlequins
Grup 4 - La Rochelle [20-33] Gloucester Rugby
Grup 5 - Agen [6-27] Edinburgh Rugby
Grup 3 - Montpellier [64-0] Rugby Calvisano
Grup 4 - Zebre Rugby [27-8] Worcester Warriors
Grup 2 - Sale Sharks [29-20] Pau
Grup 2 - Castres Olympique [32-29] Newport Gwent Dragons
Grup 1 - Connacht Rugby [21-17] Brive
Grup 5 - Grenoble [27-20] London Irish
Grup 1 - Newcastle Falcons [55-7] Enisei-STM

Jornada 3

Grup 4 - Worcester Warriors [22-34] Gloucester Rugby
Grup 5 - Agen [20-40] Grenoble
Grup 4 - La Rochelle [27-19] Zebre Rugby
Grup 3 - Cardiff Blues [37-27] Montpellier
Grup 1 - Connacht Rugby [25-10] Newcastle Falcons
Grup 1 - Enisei-STM [10-7] Brive
Grup 3 - Rugby Calvisano [10-50] Harlequins
Grup 2 - Newport Gwent Dragons [22-0] Pau
Grup 5 - London Irish [38-6] Edinburgh Rugby
Grup 2 - Castres Olympique [10-17] Sale Sharks

Jornada 4

Grup 4 - Gloucester Rugby [27-13] Worcester Warriors
Grup 3 - Montpellier [23-22] Cardiff Blues
Grup 5 - Grenoble [48-45] Agen
Grup 5 - Edinburgh Rugby [18-15] London Irish
Grup 1 - Brive [33-3] Enisei-STM
Grup 4 - Zebre Rugby [25-5] La Rochelle
Grup 2 - Sale Sharks [31-10] Castres Olympique
Grup 3 - Harlequins [59-7] Rugby Calvisano
Grup 2 - Pau [17-34] Newport Gwent Dragons
Grup 1 - Newcastle Falcons [29-5] Connacht Rugby

Jornada 5

Grup 2 - Pau [3-27] Sale Sharks
Grup 2 - Newport Gwent Dragons [31-18] Castres Olympique
Grup 5 - Edinburgh Rugby [23-0] Agen
Grup 1 - Enisei-STM [24-7] Newcastle Falcons
Grup 3 - Rugby Calvisano [7-47] Montpellier
Grup 4 - Gloucester Rugby [20-10] La Rochelle
Grup 4 - Worcester Warriors [15-22] Zebre Rugby
Grup 5 - London Irish [18-28] Grenoble
Grup 1 - Brive [21-18] Connacht Rugby
Grup 3 - Harlequins [34-26] Cardiff Blues

Jornada 6

Grup 2 - Sale Sharks [38-5] Newport Gwent Dragons
Grup 2 - Castres Olympique [24-7] Pau
Grup 4 - La Rochelle [35-11] Worcester Warriors
Grup 3 - Cardiff Blues [74-6] Rugby Calvisano
Grup 3 - Montpellier [42-9] Harlequins
Grup 4 - Zebre Rugby [11-14] Gloucester Rugby
Grup 1 - Connacht Rugby [47-5] Enisei-STM
Grup 1 - Newcastle Falcons [27-23] Brive
Grup 5 - Agen [17-31] London Irish
Grup 5 - Grenoble [34-33] Edinburgh Rugby

Grups

Grup 1: Connacht Rugby, Brive, Newcastle Falcons, Enisei-STM.
Grup 2: Sale Sharks, Newport Gwent Dragons, Castres Olympique, Pau.
Grup 3: Montpellier, Harlequins, Cardiff Blues, Cammi Rugby Calvisano.
Grup 4: La Rochelle, Gloucester Rugby, Zebre Rugby, Worcester Warriors.
Grup 5: Edinburgh Rugby, London Irish, Grenoble, Agen.